Air Cairo   /   Letecká společnost Air Cairo

Letecká společnost Air Cairo

Letecká společnost Air Cairo byla založena roku 2003 a jejím cílem bylo již od počátku provozovat charterové lety mezi Egyptem, Evropou a oblastí Zálivu. Jako jedna z mála společností v Egyptě je hrdým držitelem certifikátu provozní bezpečnosti IOSA vydávaným IATA, jejímž je členem, a striktně se řídí předpisy a standardy stanovenými ICAO.

V roce 2013 se společnost Air Cairo transformovala na nízkonákladového dopravce, ze kterého se postupem času vyprofilovala na klasického dopravce, jenž v současné době disponuje flotilou 7 nejmodernějších airbusů A320 a 1 Airbusu A320neo. Další 2 letadla typu A320neo jsou již v objednávkách.

Air Cairo nabízí pravidelné přímé lety z Prahy a Bratislavy do Hurghady s kapacitou letadel 176 cestujících v konfiguraci pouze turistické třídy. Z Prahy létá každou středu a sobotu, z Bratislavy každé úterý a pátek. Nabízí komfortní časy odletů pro klienty do i z destinace. Všichni cestující mají automaticky nárok na 1 kus odbaveného zavazadla o váze 23 kg, 1 kus příručního o váze 7 kg a drobné občerstvení (lehký snack a voda).

V rámci aktuálních protiepidemiologických opatření jsou letadla před odletem řádně dezinfikována a cestující dostávají balíček s ochrannými pomůckami (roušky, dezinfekční gely apod.). Ceny zpátečních letenek z Prahy se pohybují od 7100 Kč. Letecká společnost nabízí výhodné podmínky pro sportovní skupiny včetně potápěčů.

V rámci rozšiřující se letové sítě letecké společnosti, která má své báze v Hurghadě a Sharm El Sheiku, mohou cestující využívat spojení nejen do Evropy, ale také na Blízký východ a Kavkaz.

Do roku 2021 vstoupila společnost Air Cairo s tím, že chce prosadit více na trzích také v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Beneluxu. Cílem je posílit cestovní ruch v Egyptě na úroveň před pandemií.

Proč s Air Cairo do Egypta

Váhový limit - 1 kus odbaveného zavazadla do 23 kg na osobu + 7 kg příručního zavazadla
Lehké občerstvení na palubě včetně nealkoholického nápoje.
Flexibilní možnosti letenek - jednosměrné letenky, letenky s návratem na jiné letiště apod.
Atraktivní časy odletů i návratů
Skvělé cenové podmínky pro přepravu golfových bagů, potápěčského vybavení apod.


Flotila Air Cairo

Airbus A320-214 (7x) A320neo (1x)
- 176 sedadel v jediné konfiguraci pouze pro turistickou třídu
- středně dlouhé mezinárodní lety

Fotogalerie

1/16
 
Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo Air Cairo
 
 
Nabídky 2022
Letenky Air Cairo
Promo ceny spiatočných leteniek už od


 
Vyššie uvedené ceny v ekonomickej knihovacej triede sú v EUR platné ku dňu 19.01.2022. Cena je vrátane servisného poplatku.

Ceny sú orientačné vrátane táx, v najnižšej knihovacej triede. Taxy sa menia podľa aktuálneho kurzu a zahrňujú servisný poplatok.

Počet miest je obmedzený. Vždy vám zaistíme tie najlepšie ceny, ktoré sú pre daný let dostupné.
Flotila Air Cairo
Hurghada
18°C
jasno
Marsa alam
Hurghada
Sharm El Sheik
O nás
Letecká společnost Air Cairo byla založena roku 2003. Cílem vzniku letecké společnosti bylo provozovat charterové lety mezi Egyptem, Evropou a oblastí zálivu.
Vlastníkem webových stránek je zastoupení Air Cairo v České republice a na Slovensku.
Air Cairo
Air Cairo
Air Cairo
Air Cairo
Air Cairo
Air Cairo